"به نام خدا"

  

شركت توليدي و صنعتي سني پلاستيك (تاسيس 1360)، اولين و بزرگترين توليدكننده لوازم بهداشتي ساختمان در ايران مي باشد.

 

سه شعبه گروه صنعتي سني پلاستيك مستقر در تهران و كرج، مجهز به بيش از 100 دستگاه از جديدترين ماشين آلات در زمينه: تزريق پلاستيك، بادي، ترموفورمينگ، اكسترودر، تزريق گاز، و ساير تكنولوژي هاي صنعت پلاستيك مانند: جوش پلاستيك، كروم كاري، چاپ و غيره مي باشند.

 

به همت متخصصان گروه تحقيق و توسعه R&D و توليد و طراحي، سني پلاستيك امروزه مفتخر به تلفيق كيفيت عالي و قيمت مناسب بروي كليه محصولات خود و نيز نائل به دريافت گواهينامه استاندارد ISO 9001:2008 در زمينه مديريت كنترل كيفيت و همچنين استاندارد ملي ايران بروي انواع فلاش تانك گرديده است.
 
 

 

توليد 550 قلم كالا در زمينه لوازم بهداشتي ساختمان و صادرات به بيش از 30 كشور جهان همگي ناشي از تعهد شركت به خط مشي و رسالت خود در:

 

(( ارتقاء رضايتمندي مشتريان از طريق كيفيت برتر، تحويل به موقع و خدمات پس از فروش شايسته در ضمن تلاش در جهت رسيدن به حداقل ضايعات در خط توليد)) مي باشد.

 

شركت سني پلاستيك در حال حاضر بزرگترين مجموعه صنعتي، در ساخت و طراحي لوازم بهداشتي ساختمان و نيز توليد قطعات صنعت خودروسازي، پزشكي و غيره مي باشد كه توانسته در بازارهاي داخلي و بين المللي جايگاه بسيار معتبري را كسب نمايد.

 عکس گرفته شده در سال 1362 در شرکت سني پلاستيک

نفرات ايستاده از راست به چپ
اقاي اسدي - اقاي معروفي - اقاي مزبوري - اقاي شفيع زاده - اقاي سهرابي  - اقاي راجي پور - اقاي دينداري          اقاي مهديان

نفرات نشسته از راست به چپ
اقاي راجي پور - اقاي عليرضا - اقاي اراکليان - اقاي رجبيان - اقاي کيا - اقاي سلطاني


ميزباني و طراحي وب سايت توسط شرکت پشتيبانان شبکه.